Logowanie:
hotele hotele
hotele hotele
Utwórz konto Nie pamiętasz hasła?

Villa Estera ***

Al. Jerozolimskie 331, Reguły Michałowice / k. Warszawy , Warszawa

Villa Estera, Warszawa
Dojazd do:
Villa Estera, Warszawa
Inne noclegi w pobliżu:
Villa Estera, Warszawa

Sprawdź dostępność Villa Estera, Warszawa

Kiedy chcieliby Państwo zatrzymać się w Villa Estera, Warszawa?
Data przyjazdu:
hotele hotele
Data wyjazdu:
hotele hotele
Liczna pokoi:
Typ pokoju:

Informacje

Villa Estera - kameralny, butikowy hotel w podwarszawskiej miejscowości Reguły, przy Al. Jerozolimskich, jedynie 14 kilometrów od centrum Warszawy, w niedalekiej odległości od lotniska Okęcie.

Zakwaterowanie

W obiekcie są miejsca noclegowe dla 50 osób w komfortowych pokojach 1, 2, 3 osobowych oraz 2 luksusowych apartamentach, wszystkie o wysokim standardzie, z dostępem do internetu. Wnętrza Villi Estera wykończone są w eleganckim, nieco rustykalnym stylu prowansalskim. Pokoje hotelowe dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych , wyposażone w eleganckie, bielone przecierane meble i piękne tkaniny – dzięki czemu są bardzo przytulne, podobnie jak pozostałe wnętrza mają swój charakter i klimat.

Wyżywienie

Villa Estera oferuje domowe potrawy nowoczesnej kuchni polskiej, jak również znane i lubiane w Polsce dania kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie potrawy przyrządzane są na miejscu z wysokiej jakości składników, podawane są świeże i pachnące ziołami. W lecie można będzie zamówić orzeźwiającą miętę rosnącą w donicy ogrodowej, a w zimie zjeść oscypek z grilla. Moga Państwo skosztować pierogów i makaronów domowej roboty, lekkich sałatek a także potraw z ryb i dziczyzny. Proponujemy Państwu samodzielne gotowanie na stole – skomponowane zestawy półproduktów do raclette lub foundue.

Zaplecze konferencyjne

W obiekcie są cztery sale konferencyjne, różne pod względem wielkości, charakteru, aranżacji i wystroju, umożliwiające zorganizowanie kameralnych szkoleń, jak również dużych konferencji. Zapewnimy wyposażenie w profesjonalny sprzęt multimedialny i nagośnieniowy.

©2016 hotele.eu Wszelkie prawa zastrzeżone.
powered by konsultor.net