nasza infolinia: 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Pałac Brodnica, Brodnica Śremska k/ Poznania, Pałac, Brodnica

Brodnica 37, Brodnica Śremska k/ Poznania, 63-112 Brodnica
Udostępnij :

Rezerwuj: Pałac Brodnica, Brodnica Śremska k/ Poznania, Pałac, Brodnica

Pałac Brodnica, Brodnica Śremska k/ Poznania, Pałac, Brodnica - Opis

Pałac ma 1000 m kwadratowych powierzchni użytkowej i piękny 6 - hektarowy park, gdzie stoi 5 pomników przyrody. Tuż obok pałacu znajduje się pomnik Józefa Wybickiego, twórcy Hymnu Narodowego. Obok kościoła znajduje się jego grób. Bardzo zależy mi aby utrzymać w tym otoczeniu atmosferę spokoju, szacunku dla miejsca i jego mieszkańców. W pałacu odbyło się kilka zjazdów decydentów ze świata gospodarki jak i polityki. Brodnica jest bowiem idealnym miejscem do negocjacji lub spotkań z klientami firm. Jesteśmy również gotowi prowadzić spotkania tematyczne dla firm i inwestorów. Prowadzimy szkolenia, organizujemy przyjęcia i koncerty. W piwnicy pałacu znajduje się klub jazzowy i kawiarenka. Tylko pewna selekcja cenowa i rekomendacje każdego z Państwa pomogą utrzymać właściwy standard tego pałacu.

Okolice Brodnicy są przepiękne, znajduje się tu dużo pałaców i dworów godnych zwiedzania (Rogalin ze wspaniałą kolekcją polskiego malarstwa, Kórnik, którego zbiory są wyjątkowo ciekawe), niektóre zamieszkałe przez znajomych, których goście mogą odwiedzać. Centrum jeździeckie Antoniego Chłapowskiego, nad samą Wartą (6 km od Pałacu) oferuje przez cały rok 150 koni oraz kucyków dorosłym i dzieciom. Nawet afrykańskie strusie (3 km od Pałacu) zatańczą dla Państwa i zaproponują swoje jaja na sprzedaż. Trzy parki krajobrazowe, jeziora, nowoczesna pływalnia w Śremie, stadniny koni wyścigowych jak i zwiedzanie Poznania są do Państwa dyspozycji. Pałac jest zamieszkały przez potomków byłych właścicieli, mimo to goście mają dostęp do wszystkich pomieszczeń.
Nasz rodzinny pałac, jedyny w Polsce należy do prestiżowej sieci www.ila-chateau.com Są to miejsca o wyjątkowym nastroju i w których właściciel przyjmuje gości osobiście. Zapraszamy na przyjazdy indywidualne, z częściowym lub pełnym wyżywieniem, lub grupami.

Pałac w Brodnicy można wynająć w celu urządzenia wesela, szkolenia, lub innej imprezy okolicznościowej. Można również zarezerwować cały Pałac na kilka dni lub tygodni wraz z obsługą w celu spędzenia w tym spokojnym, pięknym i zacisznym miejscu np. urlopu
Dojazd z Poznania samochodem trwa około 30 minut. Brodnica leży 10 km na południe od Mosiny. Autobus z Poznania jedzie ok. 40 minut. Istnieje możliwość wysłania samochodu na lotnisko lub dworzec.
Hol wejściowy 70 m kwadratowych, urządzony pamiątkami z Afryki, gdzie spędziłem 22 lata życia
Sala jadalna 56 m kwadratowych w stylu holenderskim / angielskim
Sala balowa / konferencyjna 90 m kwadratowych ze stolikami i krzesłami na 80 osób
10 pokoi gościnnych, każdy z wygodną i nowoczesną łazienką. Możliwość noclegu dla 24 osób
Posiłki domowe, kuchni polskiej i z innych regionów świata, sporządzone na bazie materiałów świeżych i zdrowych, trzeba zamówić z pewnym wyprzedzeniem.
Dwa salony, biblioteka, barek, business center oraz pokój myśliwski na piętrze.
W piwnicy znajduje się klub jazzowy, siłownia oraz piwnica z winami.

Pałac Brodnica, Brodnica Śremska k/ Poznania, Pałac, Brodnica - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
10
Łączna ilość miejsc noclegowych:
24
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
10:00
Wyposażenie zewnętrzne:
Miejsce na ognisko
Miejsce na ognisko
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Fitness
Fitness
Siłownia
Siłownia

Pałac Brodnica, Brodnica Śremska k/ Poznania, Pałac, Brodnica - Sale konferencyjne

Maksymalna ilość osób w układzie szkolnym: 0
Maksymalna ilość osób w układzie kinowym: 0

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.