nasza infolinia: 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Rezerwacja grupowa hotelu

Rezerwacja grupowa hotelu możliwa jest dla minimum 8 osób.

Rezerwacja grupowa jest dokonywana za pośrednictwem Operatora (nie automatycznie).

Prosimy wpisać jak największą liczbę szczegółów dotyczących planowanej rezerwacji grupowej, takich jak termin wyjazdu, liczba uczestników, kierunek, preferowany rodzaj zakwaterowania, budżet.

Skontaktujemy się Państwem na wskazany w formularzu adres poczty elektronicznej w celu przedstawienia naszej najlepszej oferty i sfinalizowania zamówienia.

Formularz zapytania o rezerwacje grupową hotelu

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-138 Warszawa, ul. Ptasia 2.
Zawarte w formularzu dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, przetwarzane są w zakresie niezbędnym do podjęcia na Pani/Pana żądanie działań zmierzających do zawarcia umowy z Administratorem lub do wykonania umowy z Administratorem (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) w zakresie usług turystycznych świadczonych przez Administratora.
Więcej informacji: Polityka Prywatności

Dlaczego warto rezerwować z nami

Szybkie i niezawodne usługi
Zapewni Państwu naszą profesjonalną pomoc od momentu złożenia zapytania poprzez rezerwację zakwaterowania ewentualne zmiany i realizację zamówienia. Współpracujemy z Państwem ściśle w trakcie całego procesu rezerwacji, w razie zmiany planów podróży mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

Szeroki wybór zakwaterowan ia
Mamy szeroki wybór miejsc noclegowych dla grup, w tysiącach miejsc na całym świecie. Zawiadom nas jakie są wymagania Waszej grupy, a my skontaktuje się z Wami w ciągu 24 godzin.

Zakwaterowanie dla wszystkich rodzajów grup
Pomogliśmy w znalezieniu zakwaterowania tysiącom grup biznesowych i prywatnych - od wyjazdów na konferencje i szkolenia poprzez wyjazdy typu „city break”, grupowe wyjazdy motywacyjne, misje gospodarcze, do wyjazdów na wieczory kawalerskie i panieńskie, wycieczki szkolne i sportowe. Jesteśmy w stanie dostosować nasze zakwaterowanie do Państwa potrzeb.

Zakwaterowanie na miarę każdego budżetu
Do każdego budżetu możemy dopasować odpowiednią ofertę. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą w znalezieniu zakwaterowania odpowiadającej Państwa potrzebom.