nasza infolinia: 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Aktualności

7 hoteli w Polsce wyróżnionych przez HolidayCheck!

Jak co roku od 12 lat, portal HolidayCheck za pomocą opinii, które może wystawić każdy przyznaje nagrodę HolidayCheck Award dla najlepszych hoteli na całym świecie. W tym roku wyróżniono 695 hoteli z 35 krajów przez Internautów, w tym aż 7 z Polski! Wśród tych 7 obiektów znajdziemy zarówno te z nad morza jak i z gór oraz te w centrum kraju. W 2017 roku wyróżniono następujące hotele z Polski: Villa del Mar w Niechorzu, OW Cztery Pory Roku w Dźwirzynie, Uzdrowisko Grand Lubicz w Ustce, Primavera Conference & SPA w Jastrzębiej Górze, Hotel Artus w Karpaczu, natomiast z Warszawy mamy aż dwa obiekty: Hotel InterContinental oraz Hotel Hilton.

To co najważniejsze w tej nagrodzie to fakt iż jest ona przyznawana na podstawia opinii samych klientów! A więc to nie jury czy inna komisja a sami goście hoteli. Prawie połowa opinii znajduje się również od gości z zagranicy. Dlatego też ta nagroda jest tak pożądana i ceniona przez hotele. Ta nagroda to dowód na to że obiekty idą w dobrym kierunku a goście bardzo to dostrzegają.

Opinie uwzględnione w konkursie to tylko te wystawione w przeciągu 12 miesięcy od dnia 1 grudnia 2015r. Obiekty aby wziąć udział w konkursie musiały w tym okresie uzbierać co najmniej 50 opinii a wśród nich minimum 90% musiało być pozytywnych. Kolejne kryteria jakie należało spełniać to słoneczka HolidayCheck które przyznawane są przez gości na skali od 1 do 6 w różnych kategoriach. Obiekty musiały osiągnąć średnią minimum 5,0 słoneczek. Można je przyznawać w kategorii: pokój, serwis, położenie i gastronomia. Ważnym aspektem był również sposób zachęcania gości do wystawienia opinii który dokładnie zastał opisany w regulaminie konkursu.

Wśród obiektów wyróżnione również te które nagrodę HolidayCheck Award już otrzymały w ubiegłych latach a tym razem należała się ona po raz piąty. Obiekty te otrzymały nagrodę HolidayCheck Gold Award. Tym tytułem wyróżniono 33 obiekty z całego świata, w tym z Włoch, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Tajlandii oraz Austrii.