nasza infolinia: 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Aktualności

7 hoteli w Polsce wyróżnionych przez HolidayCheck!

20.02.2017

Jak co roku od 12 lat, portal HolidayCheck za pomocą opinii, które może wystawić każdy przyznaje nagrodę HolidayCheck Award dla najlepszych hoteli na całym świecie. W tym roku wyróżniono 695 hoteli z 35 krajów przez Internautów, w tym aż 7 z Polski! Wśród tych 7 obiektów znajdziemy zarówno te z nad morza jak i z gór oraz te w centrum kraju. Jak co roku od 12 lat, portal HolidayCheck za pomocą opinii, które może wystawić każdy przyznaje nagrodę HolidayCheck Award dla najlepszych hoteli na całym świecie. W tym roku wyróżniono 695 hoteli z 35 krajów przez Internautów, w tym aż 7 z Polski! Wśród tych 7 obiektów znajdziemy zarówno te z nad morza jak i z gór oraz te w centrum kraju. W 2017 roku wyróżniono następujące hotele z Polski: Villa del Mar w Niechorzu, OW Cztery Pory Roku w Dźwirzynie, Uzdrowisko Grand Lubicz w Ustce, Primavera Conference & SPA w Jastrzębiej Górze, Hotel Artus w Karpaczu, natomiast z Warszawy mamy aż dwa obiekty: Hotel InterContinental oraz Hotel Hilton.

Rezerwacja hoteli online na podróże służbowe dla firm

13.07.2016

Hotele.eu to doskonałe narzędzie do rezerwacji hoteli na podróże służbowe dla firm. Dla firm które zdecydują się na współpracę z Hotele.eu oferujemy liczne korzyści : możliwość dokonywania rezerwacji hoteli online bez karty kredytowej oraz bez konieczności przedpłat, bezkosztowy termin anulacji nawet do godz. 18.00 w dniu przyjazdu do hotelu, opiekę konsultanta, telefon alarmowy, zbiorcze raporty rezerwacji, zbiorcze fakturowanie z odroczonym termin płatności i wiele innych korzyści. Prezentowane ceny są kompletne. Nie doliczamy żadnych ukrytych opłat w kolejnych krokach rezerwacyjnych. Umożliwiamy dodanie do systemu stawek korporacyjnych naszych klientów w wybranych hotelach i sieciach hotelowych. Umożliwia to firmom rezerwującym hotele na Hotele.eu optymalizację kosztów podróży służbowych i ich dostosowanie do korporacyjnej polityki podróży.

Hotele.eu polską alternatywą dla zagranicznych portali rezerwacyjnych

1.06.2016

Hotele.eu to nowy, polski system rezerwacji hoteli on-line. W ofercie znajduje się ponad 220 tysięcy obiektów hotelowych w 25 000 lokalizacjach. W Polsce dostępnych jest 2.250 hoteli z możliwością rezerwacji on-line. Portal jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Zalogowanym użytkownikom oferowane są dodatkowe przywileje. Miedzy innymi dostęp do niepublikowanych taryf specjalnych, licznych promocji i zniżek, a także historii rezerwacji, płatności oraz faktur w formie elektronicznej. Klienci korporacyjni mogą liczyć na personalizację ofert, odroczoną płatność i unikatowe rozwiązania technologiczne, bez opłat abonamentowych, czy ukrytych kosztów. W zakresie płatności on-line, dzięki współpracy z profesjonalnym agentem rozliczeniowym podlegającym nadzorowi Prezesa NBP, płatności dokonywane kartami kredytowymi, płatniczymi i przelewami internetowymi są w pełni bezpieczne.

Rezerwacja hotelu online – krok po kroku

12.05.2016

Wpisz do wyszukiwarki twoje kryteria wyszukiwania : miasto, nazwę regionu lub hotelu, adres docelowy np. adres centrum konferencyjnego lub biura kontrahenta, datę przyjazdu, datę wyjazdu, ilość pokoi, ilość osób w pokoju i naciśnij klawisz „ szukaj”. System wyszuka wszystkie oferty spełniające zadane kryteria wyszukiwania. Może to chwilę potrwać ponieważ sprawdzamy dostępność i ceny u wielu OTA ( Online Travel Agents) aby wyszukać i wyświetlić na Twoim ekranie najlepsze oferty hoteli. W najbardziej popularnych kierunkach podróży mamy nawet kilka tysięcy ofert hoteli w naszej bazie, np. w Paryżu dostępne są oferty 2500 hoteli w Londynie dostępne są oferty 1700 hoteli, w Rzymie oferty 1500 hoteli. W Polsce mamy w bazie oferty 280 hoteli w Krakowie, 160 hoteli w Warszawie, 120 hoteli w Gdańsku i wiele innych kierunków. Jeżeli w interesującej Cię miejscowości nie znajdziemy żadnych ofert zakwaterowania zaproponujemy oferty w najbliższej okolicy według odległości od zadanego adresu. Oferty można sortować według ilości gwiazdek, ceny, odległości od centrum oraz według wielu innych parametrów pokazanych z lewej strony wyników wyszukiwania np. oferty ze śniadaniem, wifi, parkingiem, z możliwością anulowania bez opłat w dniu przyjazdu i innych. Po wybraniu konkretnej ofert należy wypełnić formularz rezerwacji, zaakceptować regulamin i dokonać płatności online. Na wskazany w formularzu adres email wysłane zostanie potwierdzenie zakupu noclegów co kończy proces rezerwacji.