nasza infolinia: 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Aktualności

Rezerwacja hoteli online na podróże służbowe dla firm.

Hotele.eu to doskonałe narzędzie do rezerwacji hoteli na podróże służbowe dla firm. Dla firm które zdecydują się na współpracę z Hotele.eu oferujemy liczne korzyści : możliwość dokonywania rezerwacji hoteli online bez karty kredytowej oraz bez konieczności przedpłat, bezkosztowy termin anulacji nawet do godz. 18.00 w dniu przyjazdu do hotelu, opiekę konsultanta, telefon alarmowy, zbiorcze raporty rezerwacji, zbiorcze fakturowanie z odroczonym termin płatności i wiele innych korzyści. Prezentowane ceny są kompletne. Nie doliczamy żadnych ukrytych opłat w kolejnych krokach rezerwacyjnych. Umożliwiamy dodanie do systemu stawek korporacyjnych naszych klientów w wybranych hotelach i sieciach hotelowych. Umożliwia to firmom rezerwującym hotele na Hotelae.eu optymalizację kosztów podróży służbowych i ich dostosowanie do korporacyjnej polityki podróży.

Szukasz hotelu na podróż służbową ? Hotele.eu umożliwiają wyszukiwania obiektów hotelowych w pobliżu wybranej lokalizacji np. miejsca konferencji, siedziby firmy czy miejsca spotkania Każdy klient może łatwo i szybko wybrać preferowaną kategorię hotelu i zarezerwować pokój. Szczegółowe opisy hoteli, dokładne zdjęcia, lokalizacja na mapie ułatwiają wybór hotelu. Rezerwacja hoteli przez portal Hotele.eu jest szybka i prosta. Wybierasz hotel i rezerwujesz pobyt w wybranym terminie. Po dokonaniu rezerwacji otrzymujesz potwierdzenie rezerwacji hotelu z całkowitą cena do zapłaty i warunkami wybranej oferty. Gwarantujemy stałość ceny dla danej rezerwacji. Eliminujemy ryzyko kursowe.

Aktualnie w ofercie na Hotele.eu znajduje się 250 tysięcy obiektów hotelowych w Polsce i na świecie. W Polsce dostępnych jest 2.250 hoteli z możliwością rezerwacji online.

Hotele.eu to marka Polish Travel Quo Vadis sp. z o.o. biura podróży działającego od 1990 roku. Hotele.eu powstały na bazie wieloletnich doświadczeń jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku i prawdopodobnie pierwszego polskiego systemu rezerwacji noclegów online OdkryjPolske.pl.