nasza infolinia: 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Glamping

Glamping

Luksusowy namiot? Glamping to nowy wymiar kempingu. 

Klimat spania pod namiotem, bóle pleców, konserwa turystyczna czy zewnętrzne toalety to jedynie kilka z powodów, dla których kemping pewnie nie wchodził w grę podczas Twoich upragnionych urlopów. Jeśli jednak na wyjazdach brakuje Ci poczucia bliskości z naturą, to warto odkryć Glamping.  Jest to połączenie "glamour" z "kemping" i właśnie podbija Europę. 
    Ich lokalizacja to zazwyczaj środek lasu lub szczere pole, jednak w niczym nie przypominają koszmaru kojarzonego z polem namiotowym. Glampingowi bliżej do hotelu niż kempingu. W środku znajdziecie wszystko, co potrzebne do idealnego wypoczynku: wygodne łóżko oraz czysta łazienka wyposażona w wannę i toaletę. 
    Ten biznes stawia w Polsce dopiero swoje pierwsze kroki, ale miłośników luksusowego obcowania z naturą nie brakuje. Jest to wspaniały kompromis dla osób zapracowanych, potrzebujących przestrzeni i dystansu od miasta, jednak ceniących sobie komfortowe warunki. 
    Glamping nie zawsze wygląda tak samo, może być to luksusowy namiot, urokliwy domek na drzewie z klimatyzacją lub przyczepa w stylu vintage. Często właściciele oferują również przeróżne usługi SPA. 
    Każdy znajdzie coś dla siebie, jednak należy pamiętać, że glamping w ekspresowym tempie stał się niezwykle modny, dlatego o rezerwacji trzeba pomyśleć dużo wcześniej.