http://akademia.fujifilm.pl/aktualnosci,konkurs-fujifilm-marriott

" />
nasza infolinia: 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Marriott w centrum Warszawy ma już 30 lat!

Marriott w centrum Warszawy ma już 30 lat!

Kultowy wieżowiec w centrum Warszawy obchodzi już 30 urodziny! Z tej okazji Marriott wraz z Fujifilm Polska organizują niesamowity konkurs. Zasady są niezwykle proste, chodzi o to, by zrobić jak najbardziej kreatywne warszawskie zdjęcie, na którym oczywiście znajdować się będzie budynek hotelu. Zdjęcie należy zamieścić na swoim instagramowym profilu (koniecznie publicznym) oraz dodać hashtag #warsawmarriott30. Trzeba również zaobserwować profile @marriottwarsaw i @fujifilmpolska, a potem już nic, tylko czekać na wyniki!

            Nie tylko konkurs jest niezwykle ciekawy, ale również jego nagrody. Zwycięzca będzie mógł wziąć udział w warsztatach fotograficznych. Lecz nie byle jakich! Odbywać się będą na dachu Marriottu. Po zajęciach odbędzie się huczne afterparty w Panorama Sky Bar (40 piętro budynku), gdzie będzie można zdobyć dodatkowe nagrody, takie jak vouchery do luksusowych hoteli i SPA, jak i aparat instax Wide 300.

            Zdjęcia należy wrzucać najpóźniej do 18 września, wyniki zostaną opublikowane już następnego dnia, a tydzień później zwycięzca będzie już mógł fotografować Warszawę z góry. Organizatorzy podkreślają jednak, że zdjęcie nie musi być wykonane „teraz”, może kiedyś zrobiliście świetne zdjęcie centrum Warszawy i nadal je macie gdzieś w odmętach pamięci komputera lub komórki? Śmiało szukajcie, warto! 

            Warsztaty zostaną przeprowadzone przez czołowych fotografów - Wojtka Wieteskę, Wiktoria Franko i Jacka Boneckiego. Innymi uczestnikami wydarzenia będą fotografowie związani z Warszawą, a także przedstawiciele mediów.

            Regulamin konkursu: http://akademia.fujifilm.pl/aktualnosci,konkurs-fujifilm-marriott