nasza infolinia: 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Nietypowe hotele w Polsce

Nietypowe hotele w Polsce


Większość hoteli wygląda identycznie, a co za tym idzie są po prostu nudne. Jeśli często podróżujesz a hotele to praktycznie Twój drugi dom, to pewnie zanim wejdziesz do pokoju to już wiesz jak będzie wyglądał. Jednak w Polsce można znaleźć wiele architektonicznych perełek oraz niesamowicie ciekawych konceptów hotelarskich. Pokoje zaskakują i zadziwiają, nigdy nie wiesz co Cię czeka za drzwiami. Odkryj z nami unikatowe hoteli w Polsce, które zapewnią Ci wiele, ale na pewno nie nudę.
 

  1. Author’s Room w Warszawie to raj dla miłośników designu. Jest to miejsce niezwykłe z wielu powodów. Hotel mieści się w zabytkowej kamienicy w centrum miasta i składa się tylko z 4 pokoi. Każdy zaprojektowany jest w innym, wyjątkowym stylu. Wszystko tutaj jest przemyślane, nie ma miejsca na przypadkowość - nie tylko meble czy wyposażenie, ale nawet szlafroki, kosmetyki i sztućce zostały specjalnie dobrane i stworzone przez polskich artystów.
  2.  Kopalnie soli w Wieliczce i Bochni – jesteśmy pewni, że słyszeliście o zwiedzaniu tych kopalni, ale w tym razem zachęcamy do noclegu! W Wieliczce można spędzić noc na głębokości 150 metrów w Komorze Słowackiego, a w Bochni znajdują się komory, położone nawet 250 metrów pod ziemią. Jest tam dość zimno (16 stopni Celsjusza), jednak można ten chłód odebrać jako strefę SPA i wellness - wyjątkowy mikroklimat ma bardzo pozytywny wpływ na układ oddechowy i wzmacnia odporność.
  3. Fabryka Wełny, Pabianice - To miejsce z fascynującą historią, zostało zbudowane przez niemieckich przemysłowców w XIX wieku. Fabryka w Pabianicach była również jedną z lokalizacji w filmie „Ziemia obiecana” Andrzeja Wajdy. Po 1989 roku - podobnie jak wiele obiektów przemysłowych w regionie łódzkim, fabryka została zamknięta. A lata później otworzył się hotel. Hotel Fabryka Wełny ma o standardzie czterech gwiazdek oprócz zakwaterowania w pokojach o postindustrialnym klimacie oferuje również możliwość korzystania z centrum konferencyjno-rozrywkowego.
  4. W drzewach w Nałęczowie to prawdziwe marzenie z dzieciństwa każdego z nas. Kto jako dziecko nie chciał mieszkać w domku na drzewie?! To miejsce jest również idealne dla osób, które szukają całkowitego wyciszenia i relaksu w otoczeniu natury. W cichym, drewnianym domu wśród drzew można z łatwością uciec od codzienności.
  5. HT Houseboats, Mielno – ciężko Ci się zdecydować czy wybrać hotel, czy łódkę? Znaleźliśmy opcję dostosowaną do Twoich potrzeb. Przy jeziorze Jamno w Mielnie powstał hotel, dzięki któremu goście mają stały kontakt z wodą. Obiekt składa się z drewnianych domów, umieszczonych przy pomoście. Każdy z domów ma panoramiczne okno z widokiem na jezioro i własny taras. Niektóre domki mają kominek i saunę, czy można sobie wyobrazić coś lepszego?
 
Może przy wyborze kolejnego hotelu pomyśl o czymś niezwykłym? Na rynku jest o wiele więcej niż tylko wielkie sieci hotelowe, które wyglądają tak samo bez względu na to, w jakim kraju się zatrzymujesz. Skontaktuj się z naszym biurem i sprawdź co mamy Ci do zaoferowania.